O nás

Vážení a milí, je to neuvěřitelné, ale slavíme první narozeniny! Skutečně už je to rok, co jsme pro vás otevřeli naše nové FIT STUDIO. A protože vás máme rádi a vážíme si toho, že jste s námi, máme pro vás velkou narozeninovou soutěž :-) Jinak je ale samozřejmě podzim v plném proudu, a my nabízíme spoustu cvičení, ať už v pravidelném rozvrhu nebo o víkendu - jednodenní i celovíkendové. Podívejte se na naši aktuální nabídku akcí.

Náš lektorský tým se rozšířil o nové posily - Martu Mrázovou (jóga), Míšu Chlupsa (ploché bříško, funkční trénink), Vlaďku Máškovou (jóga), Míšu Uhlářovou (interval body, bosu) a Barču Boškovou - Svidenskou (zumba).

A ještě jedna informace... letošní léto je sice definitivně za námi, ale již teď je třeba myslet na dovolené se cvičením 2019...

PODZIMNÍ NOVINKY V ROZVRHU:

- pondělí 15.15 - KRUHOVÝ TRÉNINK se Silvií Jarošovou

- pondělí 18.30 - PILATES s Katkou Melišovou

- úterý 6.30 - klidná ranní lekce TERAPIE JÓGOU s Martou Mrázovou

- úterý 19.00 - HATHAJÓGA (kurz) s Vlaďkou Máškovou

- středa 10.00 - CVIČENÍ PRO RODIČE A DĚTI s Kačkou Hořejší (od října)

- středa 17.00 - ZUMBA GOLD s Barčou Boškovou (Svidenskou)

- čtvrtek 10.00 - INTERVAL BODY s Míšou Pavlíčkovou a Míšou Uhlářovou - lekce s hlídáním dětí (od října)

- čtvrtek 17.00 - PILATES s Jiřinou Hůrkovou

- čtvrtek 18.00 - PLOCHÉ BŘÍŠKO s Míšou Chlupsa

- pátek 15.30 - POWER JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY (kurz II) s Jiřinou a Dančou

- pátek 16.30 - GRAVIDJÓGA A PILATES PRO TĚHOTNÉ s Jiřinou Hůrkovou a Katkou Melišovou

- od října připravujeme lekce v sobotu dopoledne a neděli podvečer, podrobnosti najdete zde...

                                                                                                                                                                         TĚŠÍME SE NA VÁS!

    Jiřiny, Dahlia Cultivas, Květina     

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAŠE STUDIO

   

   

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes to vypadá, že je vše, jak má být.. ale na jaře 2017 by nás nikoho nenapadlo, jaké nastanou za rok obrovské změny... Je to již rok, co jsem právě v těchto dnech udělala velký krok...

Přes 20 let bylo mou srdeční záležitostí velké pohybové studio, které jsem zakládala, budovala a vedla a jehož jsem byla samozřejmou součástí. Studiu jsem zasvětila dlouhá léta. Mým cílem vždy bylo, aby se klienti rádi vraceli na místo, kde mohou aktivně relaxovat a prostřednictvím cvičebních lekcí získávat potřebnou energii. Miluji pohyb, miluji cvičení a především kontakt s vámi, cvičícími. Proto pro mě byla má práce vždy i největším koníčkem. 
Bohužel však za poslední roky nastaly určité situace, kvůli nimž se poměry i atmosféra ve studiu změnily. Cítila jsem, že se všechna radost vytratila, a tento nepříjemný stav mě dlouhodobě vyčerpával. Proto jsem se po velice těžkém váhání rozhodla svoji působnost v tomto studiu ukončit a vydat se vlastní cestou.

Ačkoli mi bylo jasné, že to nebude jednoduché, díky úžasnému týmu lektorek, které se mne rozhodly podpořit a dát se novým směrem se mnou, věřila jsem, že to zvládneme!

Září a říjen jsme cvičily v provizorních prostorách a moc si vážím všech klientů, kteří jste šli za námi. Byla to pro nás úžasná podpora, která nám dala sílu jít dál. A 13. listopadu 2017 přišel DEN "D" a my otevřely NOVÉ FIT STUDIO! Byl to takový předčasný vánoční dárek, jednak pro nás, a jak doufáme, také i pro vás... Jsme velmi šťastné, že se tu můžeme vídat s vámi - našimi věrnými, ale i novými klienty. Takže, šlapeme dál!

                                                                                                                                                                                                                                  Vaše Jiřina Hůrková