O nás

Vážení a milí, je to neuvěřitelné, ale slavíme první narozeniny! Skutečně už je to rok, co jsme pro vás otevřeli naše nové FIT STUDIO. Jinak je ale samozřejmě podzim v plném proudu, a my nabízíme spoustu cvičení, ať už v pravidelném rozvrhu nebo o víkendu - jednodenní i celovíkendové. Podívejte se na naši aktuální nabídku akcí.

Náš lektorský tým se rozšířil o nové posily - Martu Mrázovou (jóga), Míšu Chlupsa (ploché bříško, funkční trénink), Vlaďku Máškovou (jóga), Míšu Uhlářovou (interval body, bosu) a Barču Boškovou - Svidenskou (zumba).

A ještě jedna informace - leto je sice ještě velmi daleko, ale kvůli zajištění letenek je třeba rezervovat místa na dovolené se cvičením 2019...

 

 

                                                                                                                                                                         TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

         

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAŠE STUDIO

   

   

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes to vypadá, že je vše, jak má být.. ale na jaře 2017 by nás nikoho nenapadlo, jaké nastanou za rok obrovské změny... Je to již rok, co jsem právě v těchto dnech udělala velký krok...

Přes 20 let bylo mou srdeční záležitostí velké pohybové studio, které jsem zakládala, budovala a vedla a jehož jsem byla samozřejmou součástí. Studiu jsem zasvětila dlouhá léta. Mým cílem vždy bylo, aby se klienti rádi vraceli na místo, kde mohou aktivně relaxovat a prostřednictvím cvičebních lekcí získávat potřebnou energii. Miluji pohyb, miluji cvičení a především kontakt s vámi, cvičícími. Proto pro mě byla má práce vždy i největším koníčkem. 
Bohužel však za poslední roky nastaly určité situace, kvůli nimž se poměry i atmosféra ve studiu změnily. Cítila jsem, že se všechna radost vytratila, a tento nepříjemný stav mě dlouhodobě vyčerpával. Proto jsem se po velice těžkém váhání rozhodla svoji působnost v tomto studiu ukončit a vydat se vlastní cestou.

Ačkoli mi bylo jasné, že to nebude jednoduché, díky úžasnému týmu lektorek, které se mne rozhodly podpořit a dát se novým směrem se mnou, věřila jsem, že to zvládneme!

Září a říjen jsme cvičily v provizorních prostorách a moc si vážím všech klientů, kteří jste šli za námi. Byla to pro nás úžasná podpora, která nám dala sílu jít dál. A 13. listopadu 2017 přišel DEN "D" a my otevřely NOVÉ FIT STUDIO! Byl to takový předčasný vánoční dárek, jednak pro nás, a jak doufáme, také i pro vás... Jsme velmi šťastné, že se tu můžeme vídat s vámi - našimi věrnými, ale i novými klienty. Takže, šlapeme dál!

                                                                                                                                                                                                                                  Vaše Jiřina Hůrková