Zumba gold

Zumba je inspirovaná latinsko-americkou hudbou. Lekce zahrnuje tanec a fitness, připojuje latinsko-americkou a mezinárodní hudbu a taneční pohyby vytvářející dynamický, vzrušující a učinný fitness systém! Tento formát lekce kombinuje rychlé a pomalé rytmy, které aerobikovým, respektive fitness způsobem formují a posilují tělo tak, aby se dosáhlo jedinečné rovnováhy výhod jak kardio, tak posilovacího tréninku.

Víte, že byste se měli hýbat, ale raději než do cvičení byste se pustili do tance? V tom případě nechte, ať vaše tělo rozhýbá zumba. Při zumbě si nepřipadáte jako v tělocvičně a nepočítáte, kolik musíte ještě udělat cviků. Zumba sama rozhýbá vaše tělo a vy si užíváte jako na taneční party, přitom však cvičíte, spalujete kalorie a tvarujete svoji postavu. 

Zumba Gold - Upravený Zumba program, který je vhodný také pro starší generaci, začátečníky, kteří se bojí vyzkoušet klasickou Zumba lekci, dále pak pro maminky po porodu, pro muže a ženy bojující s nadváhou a obezitou, ženy a muže v rekonvalescenci, atd. V lekcích Zumba Gold se nevyskytují žádné velké poskoky, rychlé změny a přehnané otočky. Vše plyne klidným tempem, abychom si stihli užít hudbu. To však neznamená, že v lekcích Zumba Gold chybí zábava - přijďte mezi nás a uvidíte.

Co s sebou na lekci:

- pohodlné sportovní oblečení a obuv

- dostatek tekutin 

- ručník

S jakým lektorem si zacvičíte: Barča B.

Kdy si u nás můžete Zumbu gold zacvičit: ROZVRH