O nás

Vážení a milí,

Dnes jsou to právě dva roky, co jsme zahájili v našem novém Fit studiu. Moc děkujeme všem, kteří jste nám zůstali věrní z dob dřívějších a samozřejmě nás velmi těší, že máme spoustu nových, a jak věříme, i spokojených cvičenek a cvičenců.

 

A máme tu podzim. Ráno mlha, odpoledně někdy teplíčko, někdy déšť. Listopadové sychravé počasí, nic moc nálada a chřipky kolem dokola. Tak bychom o to víc měli myslet na sebe. Čaj s citronem a dobrý groček je sice fajn, ale kondička je důležitá. zkuste to s námi. Stačí si vybrat z bohaté nabídky  podzimního rozvrhu. A pak už stačí jen poslat rezervační sms na 734 137 420. Navíc nabízíme spoustu víkendových akcí, tak se můžete inspirovat.

Přejeme vám krásné dny a budeme se těšit na shledání

Za celý kolektiv Fit studia -  Jiřina Hůrková

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

NAŠE STUDIO

 

   

   

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes to vypadá, že je vše, jak má být.. ale na jaře 2017 by nás nikoho nenapadlo, jaké nastanou za rok obrovské změny... A stalo se, že o pár měsíců později jsem udělala velký těžký krok...

Přes 20 let bylo mou srdeční záležitostí velké pohybové studio, které jsem zakládala, budovala a vedla a jehož jsem byla samozřejmou součástí. Studiu jsem zasvětila dlouhá léta. Mým cílem vždy bylo, aby se klienti rádi vraceli na místo, kde mohou aktivně relaxovat a prostřednictvím cvičebních lekcí získávat potřebnou energii. Miluji pohyb, miluji cvičení a především kontakt s vámi, cvičícími. Proto pro mě byla má práce vždy i největším koníčkem. 
Bohužel však za poslední roky nastaly určité situace, kvůli nimž se poměry i atmosféra ve studiu změnily. Cítila jsem, že se všechna radost vytratila, a tento nepříjemný stav mě dlouhodobě vyčerpával. Proto jsem se po velice těžkém váhání rozhodla svoji působnost v tomto studiu ukončit a vydat se vlastní cestou.

Ačkoli mi bylo jasné, že to nebude jednoduché, díky úžasnému týmu lektorek, které se mne rozhodly podpořit a dát se novým směrem se mnou, věřila jsem, že to zvládneme!

Září a říjen jsme cvičily v provizorních prostorách a moc si vážím všech klientů, kteří jste šli za námi. Byla to pro nás úžasná podpora, která nám dala sílu jít dál. A 13. listopadu 2017 přišel DEN "D" a my otevřely NOVÉ FIT STUDIO! Byl to takový předčasný vánoční dárek, jednak pro nás, a jak doufáme, také i pro vás... Jsme velmi šťastné, že se tu můžeme už druhý rok vídat s vámi - našimi věrnými, ale i novými klienty. Takže, šlapeme dál!

                                                                                                                                                                                                                                  Vaše Jiřina Hůrková